FLOW LINE HORNÍ POČERNICE

Rekonstrukci stávajícího pumptracku jsme spojili se stavbou flow line s lavicemi a vysokými valy zatáček. Ideální místo pro trénink skoků a transferů.

PUMPTRACK A FLOW TRAIL ČERNOŠICE

Uprostřed svažitého akátového hájku jsme postavili malý, oválný pumptrack s menšími boulemi, obehnaný několika sty metry flow trailu. Na své si přijdou děti na odrážedlech i zkušení jezdci.

TRAILY MAYRAU

Kladenské VELO Akademii jsme na bývalé výsypce dolu Mayrau postavili několik kilometrů zábavných tréninkových trailů dvou obtížností. Areál jsme doplnili o skill centrum.

PUMPTRACK A SKILL TRAIL KOLODĚJE

Původní projekt asfaltového pumptracku jsme upravili pro stavbu z hlíny s vápencovým povrchem a doplnili krátkým skill trailem s technickými prvky.

PUMPTRACK HOSTIVAŘ

Pro cyklistický spolek Val di Botič jsme postavili pumptrack pro všechny věkové kategorie od nejmenších jezdců na odrážedlech. Na stavbu se složila místní komunita.

PUMPTRACK NA ZAHRADĚ

Na malém prostoru zahrady rodinného domu jsme postavili pumptrack na ježdění po práci. Vešla se i dvojboule na skákání.

PUMPTRACK KOKOVICE

Někdo má na zahradě bazén, někdo pumptrack. Tvar srdce s vysokými valy zatáček a centrální boulí umožňuje mnoho kombinací stop a trénink skoků.

PUMPTRACK JÍLOVÉ U PRAHY

Maximální využití místních materiálů je naší prioritou. Platformu pro stavbu v mírném svahu jsme vytvořili navážkou odpadní zeminy ze stavby obecního sběrného dvora.

PUMPTRACK PRODEJNY SBCR

K cyklistické prodejně pumptrack sedne a radotínské SBCR díky němu nabízí možnost testování kol na vyšší úrovni.